menuМеню
img

Меню

ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ У ПРОЦЕСІ

ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ У ПРОЦЕСІ — перші дві для відвернення уваги, третя — головний аргумент Вашої перемоги...

 

Практика неодноразово підтвердила, що перемога у процесі в більшості випадків досягається за рахунок вдачі, на основі принципу “везе сильним”, та помилок опонентів...

 

Я вже згадував про спір з АТ “Житомиргаз”, там де про великі обсяги документів)....

 

Згідно ухвали від 22.12.2020 Господарського суду Житомирської області у справі №906/1138/20, констатовано, що представник відповідача, зсилаючись на ст. 177 ГПК України, наголосив на необхідності визначення наступних обставин справи, які підлягають встановленню: - чи мало місце необліковане використання газу; - чи був на об`єкті споживача коректор природного газу, який самостійно міг обліковувати природний газ; - ціна закупівлі природного газу з 01.06.2019 по 19.06.2019.

Представник позивача не заперечувала щодо необхідності встановлення наведених вище обставин справи. 

 

Зважаючи на недоліки Позову та доданих до нього доказів ці обставини неможливо встановити.

 

Проте, будучи втягнутою у спір щодо недоведеності факту необлікованого використання газу та намагаючись заперечити аргументи Відповідача, Позивач відмовився від можливості заперечення в цілому необхідності встановлення таких обставин (Кодекс газорозподільних систем передбачає відповідальність “без вини”).

 

Примітка: необхідно враховувати, що Відповідач діяв у більш складних умовах, коли позитивна практика попередніх виграшних справ створила пастку, яку доречно назвати “Прокляттям переможців” (назва із літератури про бізнес та інвестиції), коли впевненість в перемозі притуплює увагу до нових аргументів або обставин.  

 

А Ви використовуєте п. 3 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України, відповідно до якого завданням підготовчого провадження є: визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів?

Записатись на консультацію

Контакти