menuМеню
img

Меню

БЕЗПІДСТАВНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ У КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ ЩОДО ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ

БЕЗПІДСТАВНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ У КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ ЩОДО ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ

 

Офіс Генерального прокурора, Національне антикорупційне бюро України, Державне бюро розслідувань не відрізняють цивільно-правові угоди від злочинів, через що безпідставно, виключно з політичних мотивів, повідомляють про підозру у вчиненні злочинів колишнім працівникам Міністерства оборони України.

СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО ПІД ЧАС УКЛАДЕННЯ ТА ВИКОНАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ УГОД ВЧИНЕНО ЗЛОЧИН, МОЖЛИВО ЛИШЕ ЗА НАСТУПНИХ ОБСТАВИН:

1. Угода не виконана або не може бути виконана, у зв’язку з чим – розірвана;

2. Минули строки позовної давності, у зв’язку з чим не можливо відшкодувати заподіяні Державі збитки;

3. У Виконавця контракту відсутні можливості для відшкодування заподіяних Державі збитків (зокрема, через відсутність основних засобів);

4. Державні кошти використані не на виконання договору (закупівлю комплектуючих, оплату праці робітників, тощо), а привласнені Виконавцем.

Якщо відсутні підстави для розірвання договору, Виконавець має можливість виконати договір (хоч і з запізненням), Виконавець може повернути Державі кошти та відшкодувати збитки, Виконавець державними коштами не заволодів, - говорити про злочин немає підстав.

Чим закінчаться такі кримінальні провадження очевидно… Не зрозуміло лише скільки часу потрібно стороні обвинувачення щоб зрозуміти свої помилки та на які дії вони підуть з метою їх приховання.

Посилання на Facebook 

Записатись на консультацію

Контакти